KONST / Litografier / Färglitografi 14997006
nr 1499 7006
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Ej signerad, "Adieu a Georges Braque". Färglitografi, bildmått: 38x27 cm, yttermått inklusive ram: 53x41 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 19:55:43
31/10 19:50:13